W poniedziałek w naszej szkole odbyło się 𝐮𝐫𝐨𝐜𝐳𝐲𝐬𝐭𝐞 𝐨𝐭𝐰𝐚𝐫𝐜𝐢𝐞 𝐬𝐳𝐤𝐨𝐥𝐧𝐞𝐣 𝐤𝐚𝐰𝐢𝐚𝐫𝐞𝐧𝐤𝐢
Kawiarenka 𝐝𝐳𝐢𝐚ł𝐚 𝐨𝐝 𝐭𝐚𝐦𝐭𝐞𝐠𝐨 𝐝𝐧𝐢𝐚 𝐝𝐨 𝟏𝟎 𝐥𝐮𝐭𝐞𝐠𝐨, a 𝐜𝐚ł𝐲 𝐝𝐨𝐜𝐡ó𝐝 ze sprzedaży kawy, herbaty i słodkości jest 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐳𝐧𝐚𝐜𝐳𝐨𝐧𝐲 𝐧𝐚 𝐩𝐨𝐦𝐨𝐜
𝐝𝐥𝐚 𝐝𝐳𝐢𝐞𝐜𝐢 𝐳 Oddziału Onkohematologii Dziecięcej Klinicznego Szpitala im. św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie.
Dziękujemy 𝗗𝘆𝗿𝗲𝗸𝗰𝗷𝗶, 𝗡𝗮𝘂𝗰𝘇𝘆𝗰𝗶𝗲𝗹𝗼𝗺, 𝗨𝗰𝘇𝗻𝗶𝗼𝗺, 𝗥𝗮𝗱𝘇𝗶𝗲 𝗥𝗼𝗱𝘇𝗶𝗰ó𝘄, 𝗦𝘇𝗸𝗼𝗹𝗻𝗲𝗺𝘂 𝗞𝗼ł𝘂 𝗖𝗮𝗿𝗶𝘁𝗮𝘀 oraz 𝗪𝗼𝗹𝗼𝗻𝘁𝗮𝗿𝗶𝘂𝘀𝘇𝗼𝗺 𝗦𝘇𝗸𝗼ł𝘆