Dziś mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole dr Dariusza Ziębę, kierownika doradców metodycznych
i nauczyciela języka polskiego. Jego wizyta była dla nas wyjątkowym wydarzeniem, pełnym inspiracji i wymiany doświadczeń.
W ramach spotkania odbyła się obserwacja zajęć z języka polskiego oraz języka angielskiego w klasach 4–6.
Zajęcia miały formę twórczej wędrówki po świecie słów, znaczeń i kultur, a uczniowie z ogromnym entuzjazmem odkrywali kolejne „przystanki” swojej językowej podróży .
To była niezwykle inspirująca wizyta, która pokazała, jak wiele radości i pasji można odnaleźć w nauce języków!