• Piknik Nauki Exploracje 2022

• Piknik Nauki Exploracje 2022 zakończony. Nasi uczniowie zaznaczyli nim swój udział prezentując kilka 3 zagadnienia w namiocie należącym do Podkarpackich Klubów Młodego Odkrywcy. Prezentowali wyniki swoich badań projektowych: Ile cukru jest w napojach? (projekt eTwinning "Chemia w domu"), określanie skażenia powietrza tlenkami siarki (projekt eTwinning "Tajemnicze porosty") oraz coś dla najmłodszych: Fikające robale. Dziękuję wszystkim uczniom za zaangażowanie podczas pikniku i Waszą obecność.

• GMINNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO „CRAZY ABOUT ENGLISH”

• 06.04.2022r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego „CRAZY ABOUT ENGLISH” dla uczniów klas VII i VIII organizowanym przez Zespół Szkół nr 1
            w Stobiernej.
             Naszą szkołę reprezentowali: Klaudia Dziadosz (kl. VIII), Klaudia Stochła (kl. VIII), Maksymilian Balawender (kl. VIII) oraz Maciej Madej (kl. VII).

Uczniowie pisali test oparty na słownictwie z tematu stanowiącego podstawę zadań egzaminacyjnych NAUKA I TECHNIKA.

W gronie nagrodzonych znalazła się uczennica kl. VIII Klaudia Dziadosz, która zajęła III miejsce. Gratulujemy i oczywiście zachęcamy wszystkich poliglotów do udziału w następnych konkursach.

• Lista kandydatów zakwalifikowanych do klasy pierwszej na rok szkolny 2022/2023

1. Białek Kornelia

2. Bukała Eliza

3. Dworak Franciszek

4. Dworak Jan

5. Dymos Franciszek

6. Gołąbek Michał

7. Gwizdała Tymon

8. Kołcz Karolina

9. Kuczyńska Laura

10.Nowak Patryk

11.Ożóg Aleksandra

12.Ożóg Marcelina

13.Siwiec Jan

14.Skalski Nataniel

15.Sołtys Miłosz

16.Sroczyk Antoni

17.Warchoł Julia

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stobiernej  zgodnie z Zarządzeniem nr 1117/2022 Wójta Gminy Trzebownisko z dnia 10 stycznia 2022. informuje, że do dnia 9 maja 2022r. rodzice/prawni opiekunowie kandydata zakwalifikowanego zobowiązani są do złożenia woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia.

Oświadczenie można składać w sekretariacie szkoły w godzinach od 7:30 do 15:30.

Potwierdzenie_woli_do_klasy_pierwszej.pdf